KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4776185
nr 477 6185
Akvarell
E.Jolin 1893, 35x26 (vikskador)
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 juli 2007
kl 16:19:50
100 kr
300 kr
300 kr
450 kr
400 kr
600 kr
6
750 kr